Poszukujesz pracy?

Sprawdź kogo szukamy

Kierowca C+E

Obowiązki:

Przewóz towarów na trasach międzynarodowych
Praca w kółkach - wyjazd i zjazd

Kwalifikacje:

Doświadczenie w zawodzie
Kwalifikacje zawodowe
Karta kierowcy
Prawo jazdy kat. C+E
Oświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia
Elastyczny czas pracy
Terminowo wypłacane, atrakcyjne wynagrodzenie
Zaczynamy?

Spedytor międzynarodowy

Obowiązki:

Organizacja transportów międzynarodowych na terenie Europy
Obsługa klientów firmy oraz pozyskiwanie nowych
Dbanie do dobry wizerunek firmy

Wymagane doświadczenie na stanowisku spedytora
Praktyczna znajomość zagadnień TSL
Dobra znajomość języka angielski lub niemieckiego
Mile widziana znajomość innych języków obcych
Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i dobrej organizacji pracy
Umiejętność pracy w warunkach stresu oraz pracy zespołowej
Komunikatywność

Oferujemy:

Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Niezbędne narzędzia do pracy
Szkolenia zawodowe
Możliwość rozwoju i awansu w ramach stryktury firmy
Zaczynamy?
Dowieziemy ładunek na czas.
Ponad 20 lat w branży transportu i spedycji. O naszej reputacji i pozycji świadczy wieloletnie zaufanie największych polskich i europejskich firm.
Zapraszamy do współpracy